ZESPÓŁ HISTORIA GRUPY OSIĄGNIĘCIA WSPÓŁPRACA MEDIA TANIEC DAWNY GALERIA

 

 

 

 

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 

 

   

AKTUALNOŚCI

 

ARCHIWUM

 

 

 

 

BURSZTYNKOWY SKOK W NOWY ROK na podium w Łebie      

 

     W minioną sobotę tj. 07.01.2017 r. o godz.4.30 grupa CALINECZKI, BURSZTYNKI oraz tańczące rodzice pod nazwą BURSZTYNKI MAX  z uśmiechem i chyba małą adrenaliną jechały na swój debiut na OGÓNOPOLSKI  FESTIWAL  TAŃCA  NOWOCZESNEGO do Łeby. Jak co roku zjechały zespoły z całej Polski , można było podziwiać zespoły z Wrocławia, Szczecina, Balinka, Karsina, Gdańska, Rumii, Stargardu Szczecińskiego etc. Najmłodsza grupa 4-7 lat CALINECZKI, jako formacja startowała w kategorii FREESTYLE do 8 lat wytańczyła II miejsce, grupa średnia BURSZTYNKI, brała udział w kat JAZZ DANCE  do 11 lat i wywalczyła I miejsce. Po raz pierwszy wprowadzoną nową kategorię tańca dla osób 30+, nie mogło zabraknąć naszych kochanych i roztańczonych rodziców, których grupa powstała miesiąc przed festiwalem . W kategorii FREESTYLEE startowali jako formacja i byli bezkonkurencyjni, robili gwiazdy, szpagaty, odważna Karolina szła po plecach jakby biegła po schodach, było tylko słychać ; łoł, ooo . Prezentacja była rewelacyjna, co dało grupie 30+

BURSZTYNKI MAX – I miejsce. Chciałabym podziękować moim rodzicom za czas jaki poświęcili, za piękną postawę i chyba najważniejsze dali swoim pociechom dowód że można tańczyć razem z dziećmi, a są to: Ela Pesta, Milena Małyj, Katarzyna Ziętek, Mariusz Zawadziński, Karolina i Mariusz Raczkowscy, Alicja Kołodyńska, Marzena Kratewicz, Małgorzata Kozikowska, Agnieszka Bogalecka, Justyna Nadworna, Agnieszka Latkiewicz, Jagoda Hawryszkiewicz i babcia Marzena Noworacka (komisja nie wierzyła że Babcie też tańczą).  Podziękowania dla Artura i Huberta Latkiewicz za super nagrania video i wspaniałe fotki.

     Jak nie być dumnym z takich grup, dziękuję raz jeszcze wszystkim grupom, i już niedługo będzie można zobaczyć na żywo naszych zwycięzców podczas WOŚP.

 

  Instruktor

Celina Pacanowska
 

 

 

   

 

 

 

 

  Profesjonalne statystyki www